Your search results

Privatumo Politika

Bendra informacija

Mtestate.lt gerbia savo lankytojų ir pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad šiame puslapyje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Tačiau prieš pateikdami savo kontaktinę informaciją arba darydami užsakymą perskaitykite šias taisykles, kad vėliau nekiltų nesusipratimų.

Mtestate.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu šias taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi šio puslapio teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių

Renkama informacija

Visi mūsų lankytojai yra vienodai svarbūs! Tačiau tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, telefono numeris, reikalinga tam, kad galėtume su Jumis susisiekti (dėl dominančio NT objekto) arba patvirtinti Jūsų užsakymą (jeigu užsisakote namų projektą).

Mes nesudarinėjame jokių klientų sąrašų ir neperduodame jų tretiesiems asmenims, kurie nesusiję su pvz. Jūsų užsakymu. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jūsų užsakymus, susisiekti su Jumis dėl užsakymų/užklausų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas ar išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan.

Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija su įmonėmis ar asmenimis, išskyrus tam tikrus, čia pateiktus atvejus. Norėdami įvykdyti tam tikrus būtinus veiksmus – pristatyti užsakymus, užskaityti kredito kortelių apmokėjimus (pvz. paysera.lt). Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Asmuo pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Duomenų apsauga

Mtestate.lt puslapis stengiasi, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. Mtestate.lt visada stengiasi apsaugoti informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Klientas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

Privatumo politikos pakeitimai

Mtestate.lt turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybu būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Palyginti Objektus