Your search results

10 prabangių namų su įrengta biblioteka

Patalpino admin 21 rugsėjo, 2020
0

Kam įrenginėti biurą, jei gali turėti visą biblioteką. Šiuose parduodamuose prabangiuose namuose knygų skaitymas yra vertinamas, tad specialiai įrengtos erdvės namų bibliotekai – tai ideali vieta jaukiai įsitaisyti su romanu rankose ar darbuotis namuose. Štai dešimt JAV parduodamų namų su vidinėmis bibliotekomis.

10. Dviejų aukštų bibliotekos erdvė su aukštomis lubomis ir Viduržemio jūros dizainu. Šiame erdviame name yra įrengta ir krepšinio aikštelė aktyvesniam poilsiui. (Kalifornija, 8,9 mln USD)

9. Šiame parduodamame name už knygų spintos atsiveria slaptas praėjimas su spiraliniais laiptais vedančiais į vyno rūsį. Čia įrengta ramybės ir poilsio zona, svarbu nepamiršti užstumti slaptosios spintos. (Šiaurės Karolina, 12,5 mln USD)

8. Ne visos bibliotekos – uždara namų erdvė. Kaip ir šiuo atveju biblioteka suprojektuota pačiame namo centre su vaizdu  į vandenyną, kas labiau tinka skaitytojų klubo susitikimams nei privačiai biuro erdvei ar ramiam skaitymo kampeliui. (Kalifornija, 15 mln USD)

7. Šilumos, elegancijos bei karališkos prabangos jausmą šiai bibliotekai suteikia vyšnios medienos knygų lentynos bei aukštos lubos. (Florida, 15 mln USD)

6. Šios bibliotekos dizainas su gotikos detalėmis, įkvėptas senųjų pasaulio pilių bibliotekų pavyzdžiu. Norint pasiekti knygų lentynas, tenka pakilti kopėčiomis. (Kalifornija, 15,5 mln USD)

5. Dviejų aukštų namų biblioteka su židiniu bei vaizdu į įlanką. (Niujorkas, 29,5 mln USD)

4. Namų biblioteka – lyg savitas pasaulis su medžio spintomis ir lentynomis bei poilsio vieta prie židinio. (Kalifornija, 33,4 mln USD)

3. Ši biblioteka įrengta viename brangiausių namų Niujorke. Tai dviejų aukštų biblioteka didesnė net už kai kuriuos Niujorko apartamentus. Iš pirmojo aukšto galima patekti į biuro patalpas, o iš antrojo aukšto – į namų kino salę. (Niujorkas, 79 mln USD)

2. Arti Manheteno, tačiau toliau nuo mieto šurmulio, 30-ties kambarių name įrengta ir prabangi dviejų aukštų biblioteka knygų mėgėjams. (Niujorkas, 100 mln USD)

1. Tai tikra bibliofilų šventovė įrengta dviejų aukštų erdvioje patalpoje, rankų darbo medžio drožiniais puoštais balkonais ir sienomis. (Kalifornija, 125 mln USD)

Straipsnis paruoštas pagal www.robbreport.com

 

Palyginti Objektus