Your search results

Naujos kartos boutique viešbučiai

Patalpino admin 5 gruodžio, 2020
0

Pandemija – tikras iššūkis viešbučių verslui. Esama šiandieninė situacija verčia viešbučių savininkus iš naujo prisitaikyti prie kliento poreikių – sukurti stilingą erdvę, pritaikant naujas technologijas bei suteikiant saugumo pojūtį.

Ieškodami naujų sprendimų viešbučiai atsisako tradicinių erdvių, administracijos, bufeto, o maistą ir paslaugas siūloma užsakyti naudojantis telefono programėle.
Taip pat siekiama kuo efektyviau išnaudoti lauko erdves, kuriose pandemijos paveikti lankytojai jaučiasi saugesni. Tikėtina, kad ateityje ir patys kambariai taps didesni, kad galėtų talpinti daugiau veiklų bei siekiant didesnio saugumo bus diegiamos inovatyvios balso ar judesio valdymo sistemos apšvietimui, TV, užuolaidoms, vonios kambario įrangai ir pan.

Boutique viešbutis ant vandens

Buvęs jūrų fortas  pastatytas 1860-1870m. Didžiosios Britanijos kariuomenės. Dabar tai – prabangus, 3-jų aukštų Lamanšo sąsiauryje esantis boutique viešbutis „Spitbank fort“. Neįprastas,  boutique viešbutis ant vandens – išieškoto dizaino, su biblioteka, kazino, naktiniu klubu, spa centru, baseinai, mokymo centru.

Palyginti Objektus